Produkty Koli

Nápoje Koli vyrábíme dle originálních receptur více jak 100 let. Všechny limonády jsou slazeny výhradně přírodním cukrem. Nepoužíváme ani glukózo-fruktózové náhražky, ani umělá sladidla. Zárukou kvality jsou i suroviny od předních evropských dodavatelů a voda s obsahem dusičnanů třikrát nižším, než je kojenecká norma. V naší nabídce si můžete vybrat z několika příchutí a druhů balení.

Kromě tradiční malinovky  jsou v nabídce i další ovocné a kolové limonády. Ke klasické Sodové vodě přibyla nově i varianta Jemně perlivá. V sudech nabízíme mimo oblíbené Coly gold, Coly classic, Oranže a Citronády také novinku Bílý Hrozen.

Nápoje dodáváme ve vratných skleněných lahvích o objemu 0,33 litru, nerezových sudech KEG 30l a 50l a dále také v praktických PET lahvích o objemu 0,5 litru, či ve výhodném dvoulitrovém balení. V nabídce jsou rovněž extra husté sirupy pro gastronomii v 10l kanystrech.

Pro naše obchodní partnery nabízíme Program Gastro, díky kterému mohou čerpat z řady výhod, jež jim spolupráce s naší firmou přináší.

Poptávka